Müşteri Hizmetleri

Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçeneklerimiz

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havele/EFT Ödeme seçeneklerimiz

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzukullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 7 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Sipariş Durumunu Nasıl Takip Ederim ?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Siparişim İptal Olduğunda Ne Olur?

NAKİT ödemelerde, havale ile paranız size geri gönderilir. EFT ve HAVALE ile yapmış olduğunuz ödemelerde ise yine havale ile ücret iadesi hesabınıza yapılır. KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde, kartınıza iade işlemi gerçekleştirilmektedir. İade işlemleri maksimum 7 iş günü içinde yapılır.Proyal Yalıtım Proyal Yalıtım Proyal Yalıtım

Proyal Yalıtım

Firmamız 2008 yılında Isparta'da Proyal Yalıtım adı altında kurulmuştur.Firmamız Yalıtım çözümleri, yer kaplama ürünleri, asma tavan sistemleri ve yapı ürünleri alanında hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

246 223 33 66
246 223 33 88
proyal@proyal.com.tr

Güvenlik


Sitemizin güvenliği dünyaca ünlü web güvenlik kuruluşu olan Rapid SSL tarafından 128 Bit SSL Sertifikası ile sağlanmaktadır.

Facebook